KONST / Litografier / Färglitografi 2771116

nr 277 1116

Färglitografi

SIGN. 159/275, 18X14

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 oktober 2003

14/10 21:29:31 1      ledande budet*

Signe Persson-Melin (f. 1925)